poniedziałek, 10 lutego 2014

POLSKIE HAND MADE - WYZWANIE WALENTYNKOWE

Bardzo długo zbierałam się do zrobienia tej pracy. Albo nie miałam materiałów, albo czasu, albo zwykłe lenistwo podpowiadało mi, że będzie to bardzo pracochłonne. Jak sie okazało obraz robiło się dość szybko i przyjemnie. Kredki świecowe dają naprawde dużo możliwości. Możecie tak jak ja zrobić obraz z motywem - u mnie para zakochany, jak przystał na walentynki. Ale możecie też ułożyc kredki w kształt jakiegoś motywu i też uzyskacie świetny efekt.
U mnie obraz został powieszony w jednej z 3 wnęk i od razu przyciąga wzrok. Wy, możecie zawiesić obrazek na ścianie, postawić na biurku, czy podarować ukochanej osobie.

Jak wskazuje tytuł swój obraz zgłaszam na wyzwanie zorganizowane przez Polskie Handmade.6 komentarzy:

 1. OoO WOW:) Cudo nigdy czegoś takiego nie widziałam. Jak zrobić takie śliczności??
  Powodzenia w Wyzwaniu Walentynkowym:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję za odwiedziny :) Bardzo fajna praca. Też tak sobie myślę, żeby zrobić coś używając do tego kredek świecowych, ale pewnie jeszcze minie trochę czasu zanim się zdecyduję. Organizuję candy jeśli masz ochotę to zapraszam do wzięcia udziału :) Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Korci mnie od dawna aby wykonać obraz z roztopionymi świecówkami i dzięki takim pracom jak twoja wiem, że efekt jest super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Pomysł bardzo fajny, a kredek świecowych u mnie dostatek, więc chyba "podkradnę" pomysł.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 5. Kinga, aby zrobić obraz wystarczy przykleić kredki świecowe do podobrazia ( ja zrobiłam to klejem) a potem podgrzać je suszarką, aby uzyskać efekt spływających barw.

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo pomysłowe - a efekt cudny :-) Pozdrawiam cieplutko !

  OdpowiedzUsuń